Kutsal Set

 

 

Oyunda 11. seviyeye geldiğinizde Kutsal Set sistemi aktif olmaktadır. Bu iki butondan birine basarak Kutsal Set ile ilgili pencereye ulaşabilirsiniz.

 

 

Yıldız Ruhu toplayarak Kutsal Setlerinizi keşfedebilirsiniz. Yıldız Ruhlarını haritalardan elde edebilirsiniz. İlk Yıldız Ruhunuzu seviye 15’te açılan ana görevlerden biri olan “Athens Harbor Battle 3” sahnesini tamamlayarak elde edebilirsiniz. (400 Yıldız Ruhu) Yıldız Haritalarınızı etkinleştirdikçe ekstra özellikler elde edersiniz.

 

 

Kutsal Setleri tamamlayabilmek için 8 ekipmanı tamamlamalısınız. Bu ekipmanları Kutsal Bölge sahnelerini geçerek elde edebilirsiniz.

 

Kutsal Setlerinizi tamamladığınızda Kutsal Sete ait olan yeteneği aktif edebilirsiniz.

 

Aşağıdan sınıflarda bulunan Kutsal Set listesini inceleyebilirsiniz.

 

Yıldız Haritası

Savaşçı

Büyücü

Okçu

1

Ejderha

Kuğu

Andromeda

3

Boağ

Yengeç

Balık

5

Oğlak

Kova

Akrep

7

Aslan

İkizler

Koç

9

Terazi

Başak

Yay

 

 

 

Silah Özür: Kazandığınız ruh taşarı ile tılsımlama seviyesini artırabilirsiniz. Böylece tılsımlamada geliştirdiğiniz kutsal setin gelişim seviyesine göre “Kutsal Bölüm” yerleri aktif olmaktadır. Buraya elde ettğiniz, Kutsal Bölüm ekipmanlarını yerleştirebilirsiniz.

 

 

Kutsal Astro: Aktif ettiğiniz Kutsal Setlerin petleridi. Bu petler oyunda yanınızda dolaşmaktadır ve sizin gibi canavarlara hasar vermektedir. Pet seviyenizi geliştirdikçe ekstra özellikler alırsınız.